Witamy w Willi pod Orłem w Zakopanem. W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników, wprowadziliśmy rozwiązania mające na celu minimalizację ryzyka związanego z COVID-19.  

BEZPIECZNE POKOJE I APARTAMENTY
Każdy pokój oraz apartament przed udostępnieniem jest sprzątany przy użyciu odpowiednich środków antybakteryjnych. W każdym pokoju oraz apartamencie znajduje się mydło a środek do dezynfekcji rąk oraz środek do dezynfekcji powierzchni znajduje się w częściach wspólnych obiektu– zachęcamy do regularnego mycia rąk zgodnie z dostępnymi instrukcjami. W trakcie trwania pobytu istnieje możliwość dezynfekcji pokoju po wcześniejszym ustaleniu terminu i za dodatkową opłatą.

BEZPIECZNE POSIŁKI
Śniadania dostarczamy do pokoi i apartamentów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Śniadania serwujemy w opakowaniach jednorazowych.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ
Obiekt posiada 7 pokoi oraz 5 apartamentów. Przy pełnym obłożeniu każdy ma możliwość zachowania bezpiecznej odległości i swobodnego poruszania się. W miejscach ogólnodostępnych jest możliwość dezynfekcji rąk.

BEZPIECZNE SPA
Strefa Wellness jest wynajmowana tylko na wyłączność i jest dezynfekowana po każdorazowym wynajęciu i korzystaniu przez Gości.

BEZPIECZNI PRACOWNICY
Bezwzględnie przestrzegamy zasady higieny pracy, w sytuacjach koniecznych używamy maseczek i rękawiczek, kładziemy nacisk na częste mycie
i dezynfekowanie rąk oraz urządzeń. Pracownicy uczestniczyli w szkoleniach z zakresu zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i środków ostrożności według zaleceń Ministra Zdrowia, Polskiej Organizacji Turystycznej (POT), GIS
i WHO.
BEZPIECZNI GOŚCIE
W trosce o Wasze bezpieczeństwo zachęcamy do szybkiego zameldowania oraz do dokonywania bezgotówkowych płatności. Na terenie Willi mogą przebywać tylko Goście wynajmujący pokoje lub apartamenty. W Willi istnieje możliwość zakupu maseczek ochronnych. Prosimy o kontakt w przypadku zauważenia sytuacji związanych z niestosowaniem się do działań zapobiegających COVID-19.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki dostosowaniu się Pracowników i Gości Willi do ww. rozwiązań, możliwy będzie bezpieczny i atrakcyjny pobyt w Willi pod Orłem.