Pokoje dwuosobowe od 250 / noc

Wyposażenie

możliwość 2 pojedynczych łóżek lub łóżka małżeńskiego

Łazienka z prysznicem

Wysokiej jakości kosmetyki

Suszarka do włosów

Ręczniki

TV

Lodówka

Czajnik

Opis

POKÓJ DWUOSOBOWY

Posiadamy trzy rodzaje pokoi dwuosobowych – standardowe, z balkonem i z tarasem. Wszystkie łączy możliwość aranżowania ich z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi Standard

Pokój posiada 20 m2 i jest idealny dla 2 osób. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie, biurko, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz niewielka lodówka. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Jest to pokój w opcji ekonomicznej.

Standard z balkonem

Pokój posiada 20 m2 i jest idealny dla 2 osób. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz niewielka lodówka. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Pokój posiada balkon z zestawem wypoczynkowym.

Z tarasem

Pokój posiada 20 m2 i jest idealny dla 2 osób. W pokoju znajduje się wygodne łóżko małżeńskie, biurko, telewizor, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz niewielka lodówka. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Jest to pokój z dużym, przestronnym tarasem z zestawem wypoczynkowym i leżakami.